Zestaw FINITI od Jeunesse

Naturalne starzenie się komórek to spory problem zwłaszcza dla ludzi, którzy chcą zachować piękny i młody wygląd przez dłuższy czas. Na szczęście dla nich powstało genialne rozwiązanie, jakim jest Finiti Jeunesse.

Dzięki licznym badaniom twórcy produktu uzyskali Nagrodę Nobla dzięki stwierdzeniu przyczyny starzenia się komórek w ludzkim ciele. Co prawda my jako ludzie nie jesteśmy w stanie dostrzec tych zmian ludzkim okiem, ale za przyczynę uznano telomery. Jest to nic innego jak powtarzalny łańcuch pewnych sekwencji znajdujących się w DNA człowieka, które chronią między innymi nasze chromosomy. Stwierdzono że w chwilii, gdy się rodzimy wspomniane telomery, są długie a wraz z biegiem upływających lat zaczynają się kurczyć. To właśnie przez to komórki zaczynają wchodzić w pewien proces starzenia.

W chwili gdy wspomniane telomery kurczą się komórki w ciele człowieka, przestają spełniać swoje rolę a w końcowym procesie umierają. Naukowcy wspomniany proces nazywają apoptozą. Umieranie komórek to nic innego jak przyspieszenie procesu starzenia. Na szczęście dzisiaj można zapanować nad tym destruktywnym procesem, przedłużając telomery. Jest to pierwsza i najbardziej rewolucyjna substancja, jaką mogliśmy wynaleźć. Mowa oczywiście Finiti jest to wsparcie dla odpowiednich enzymów, dzięki czemu dochodzi do wydłużenia telomerów. W ten sposób komórki w ciele, stają się o wiele żywotniejsze a co za tym idzie cały system funkcjonuje sprawnie. Dzięki poprawie stanu zdrowia naszych komórek dochodzi do spowolnienia wszystkich oznak procesu starzenia się.

Korzyści zestawu FINITI Jeunesse:

Jest to jedyny taki suplement na ryku dający na szansę na dłuższe zachowanie młodości. Udowodniono, że telomery są chronione przed skracaniem co pozwala na dłuższe życie naszych komórek.

Produkt oparty na wieloletnich badaniach związanych z przeciwdziałaniem starzeniu się, za które twórca otrzymał Nobla. Dzięki temu stwierdzono jak chromosomy w ciele człowieka chronione są przez wspomniane wyżej telomery oraz enzym telomerazę.

Unikalna moc jednego składnika, która pozwala uruchomić proces działania umożliwiający wydłużenie się telomerów w ludzkim ciele.

W bardzo krótkim czasie dochodzi do aktywacji enzymu telomerazy, który ma bezpośredni wpływ na długość telomerów.

Produkt opóźnia starzenie się komórek łącznie z komórkami znajdującymi się w systemie odpornościowym

Całość zwiększa witalność, przez co człowiek lepiej funkcjonuje na co dzień.

Zawiera przeciwutleniacze, które dzięki połączeniu są w stanie chronić komórki łańcuch DNA oraz inne komórki macierzyste przed stresem oksydacyjnym.

Produkt posiada również w pełni naturalne składniki odżywcze, które odpowiadają między innymi za utrzymanie w odpowiednim stanie komórek macierzystych znajdujących się w ciele każdego człowieka.

Odczuwalna jest poprawa naturalnych mechanizmów znajdujących się w organizmie człowieka, które przyczyniają się między innymi do naprawy naszego DNA poprzez właściwe działanie środka.

Dzięki takim rozwiązaniem problem starzenia komórkowego przestanie być istotny od teraz, możemy lepiej chronić nasze ciało.

Brak komentarzy. Dodaj swoją opinie.

Zostaw swój komentarz

You must be logged in to post a comment.